AGORA 2021: #kouř: 29. - 30. března 2021

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

Petr Fiala: Služba vojenského kaplana i křesťana dnešnímu světu

Seznam přihlášených účastníků (56):

JménoTřídaEmail
Cinková Olga 5.A cinkovao@arcig.cz
Václavík Jan 5.A vaclavij@arcig.cz
Plaček Vilém 5.A placekv@arcig.cz
Pikálek Viktor 5.A pikalekv@arcig.cz
Novák Jindřich 5.A novakj@arcig.cz
Křivánková Marie 5.A krivankm@arcig.cz
Kožený Jan 5.A kozenyj@arcig.cz
Kozmik Zbyněk 5.A kozmikz@arcig.cz
Kazimírová Ema 5.A kazimire@arcig.cz
Kalendová Markéta 5.A kalendom@arcig.cz
Jeníček Ondřej 5.A jeniceko@arcig.cz
Hernych Jáchym 5.A hernychj@arcig.cz
Fedačková Radka 5.A fedackor@arcig.cz
Hanáková Kristýna 5.B hanakovk@arcig.cz
Vlasáková Hana 5.B vlasakoh@arcig.cz
Tollarová Běla 5.B tollarob@arcig.cz
Slaměník Christoph 5.B slamenic@arcig.cz
Skalský Karel 5.B skalskyk@arcig.cz
Choudhary Anisha 5.B choudhaa@arcig.cz
Viktorín Prokop 6.A viktorip@arcig.cz
Sobota Jan 6.A sobotaj@arcig.cz
Slavická Marie 6.A slavickm@arcig.cz
Křížek Tobiáš 6.A krizekt@arcig.cz
Kormáňoš Samuel 6.A kormanos@arcig.cz
Klepetková Anna 6.A klepetka@arcig.cz
Jandík Karel 6.A jandikk@arcig.cz
Válková Klára 6.B valkovak@arcig.cz
Šapovalivová Hedvika 6.B sapovalh@arcig.cz
Hadravová Beáta 6.B hadravob@arcig.cz
Buriánková Veronika 6.B buriankv@arcig.cz
Vančurová Kristýna 7.A vancurok@arcig.cz
Vlasáková Ester 7.A vlasakoe@arcig.cz
Zikán Ondřej 7.A zikano@arcig.cz
Sojka Adam 7.A sojkaa@arcig.cz
Krššák Jozef 7.A krssakj@arcig.cz
Junek Petr 7.A junekp@arcig.cz
Holcová Klára 7.A holcovak@arcig.cz
Černohorská Annemarie 7.A cernohoa@arcig.cz
Černá Lucie 7.A cernal@arcig.cz
Benda Kilián 7.A bendak@arcig.cz
Švecová Hana 7.B svecovah@arcig.cz
Rose Bedřich 7.B roseb@arcig.cz
Polák Martin 7.B polakm@arcig.cz
Mašek Daniel 7.B masekd@arcig.cz
Arnotová Anna 7.C arnotova@arcig.cz
Navrátilová Ela 7.C navratie@arcig.cz
Rousová Petra 7.C rousovap@arcig.cz
Škrkal Jun 8.A skrkalj@arcig.cz
Müller Štěpán 8.A mullers@arcig.cz
Maňour Kryštof 8.A manourk@arcig.cz
Kratochvílová Anna 8.A kratocha@arcig.cz
Gerginova Emma 8.A gerginoe@arcig.cz
Čáslavka Vít 8.B caslavkv@arcig.cz
Kovanda Tomáš 8.B kovandat@arcig.cz
Smetana Adam 8.B smetanaa@arcig.cz
Šafránková Tina 8.B safrankt@arcig.cz