AGORA 2021: #kouř: 29. - 30. března 2021

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

Luděk Niedermayer: Přijde po epidemii ekonomická krize? Možná východiska a role EU v jejím řešení

Seznam přihlášených účastníků (120):

JménoTřídaEmail
Cinková Olga 5.A cinkovao@arcig.cz
Veverková Dorota 5.A veverkod@arcig.cz
Smetanová Sára 5.A smetanos@arcig.cz
Sládeček Štěpán 5.A sladeces@arcig.cz
Rosický Jiří 5.A rosickyj@arcig.cz
Puci Alžběta 5.A pucia@arcig.cz
Píka Martin 5.A pikam@arcig.cz
Novák Kryštof Cyril 5.A novakk@arcig.cz
Mastná Tereza 5.A mastnat@arcig.cz
Marešová Luisa Marie 5.A maresovl@arcig.cz
Kratochvílová Adéla 5.A kratoch1@arcig.cz
Fedačková Radka 5.A fedackor@arcig.cz
Hajič Vojtěch 5.A hajicv@arcig.cz
Jeníček Ondřej 5.A jeniceko@arcig.cz
Kazimírová Ema 5.A kazimire@arcig.cz
Kincl Matěj 5.A kinclm@arcig.cz
Klinecký Niklas 5.A klineckn@arcig.cz
Koběrský Filip 5.A koberskf@arcig.cz
Živný Michal 5.B zivnym@arcig.cz
Tycarová Berta 5.B tycarovb@arcig.cz
Tesařová Žofie 5.B tesarovz@arcig.cz
Rückerová Anna 5.B ruckeroa@arcig.cz
Mateásko Ondřej 5.B mateasko@arcig.cz
Marková Daniela 5.B markovad@arcig.cz
Choudhary Anisha 5.B choudhaa@arcig.cz
Havránková Daniela 5.B havrankd@arcig.cz
Černohorský Martin 5.B cernohom@arcig.cz
Sýs Vojtěch 6.A sysv@arcig.cz
Termerová Linda 6.A termerol@arcig.cz
Titz Adam 6.A titza@arcig.cz
Tomanová Martina 6.A tomanovm@arcig.cz
Tůmová Justýna 6.A tumovaj@arcig.cz
Vrtišková Kateřina 6.A vrtiskok@arcig.cz
Puzrlová Aurélie 6.A puzrlova@arcig.cz
Málková Juliana 6.A malkovaj@arcig.cz
Mácová Hana 6.A macovah@arcig.cz
Křížek Tobiáš 6.A krizekt@arcig.cz
Bejšovcová Kamila 6.A bejsovck@arcig.cz
Bolomský Petr 6.A bolomskp@arcig.cz
Čermáková Lucie 6.A cermakol@arcig.cz
Červenka Daniel 6.A cervenkd@arcig.cz
Chyška Filip Adam 6.A chyskaf@arcig.cz
Korbelová Karolína 6.A korbelok@arcig.cz
Kožnarová Tereza 6.A koznarot@arcig.cz
Ščudlová Anežka 6.B scudlova@arcig.cz
Švanda Martin 6.B svandam@arcig.cz
Tomáš Michal 6.B tomasm@arcig.cz
Válková Klára 6.B valkovak@arcig.cz
Vrbovec Daniel 6.B vrbovecd@arcig.cz
Zemanová Marie 6.B zemanovm@arcig.cz
Jaroš Daniel 6.B jarosd@arcig.cz
Šachl František 6.B sachlf@arcig.cz
Součková Linda Xochitl 6.B souckovl@arcig.cz
Antoňová Helena 6.B antonovh@arcig.cz
Dedeić Mia 6.B dedeicm@arcig.cz
Drlíková Markéta 6.B drlikovm@arcig.cz
Dusová Šárka 6.B dusovas@arcig.cz
Lubanda Daniel Mukonkole 6.B lubandad@arcig.cz
Melichárek Šimon 6.B melichas@arcig.cz
Puš Matěj 6.B pusm@arcig.cz
Kubesová Andrea 7.A kubesova@arcig.cz
Majerová Marta 7.A majerovm@arcig.cz
Navarová Sára 7.A navarovs@arcig.cz
Pávek Jan 7.A pavekj@arcig.cz
Stýblo Martin 7.A styblom@arcig.cz
Zikán Ondřej 7.A zikano@arcig.cz
Vančurová Kristýna 7.A vancurok@arcig.cz
Krššák Jozef 7.A krssakj@arcig.cz
Kodíčková Hana 7.A kodickoh@arcig.cz
Atanasov Rozen 7.A atanasor@arcig.cz
Brabec Pavel 7.A brabecp@arcig.cz
Brejníková Markéta 7.A brejnikm@arcig.cz
Čermáková Jana 7.A cermakoj@arcig.cz
Černohorský Patrik 7.A cernohop@arcig.cz
Honetschläger Daniel 7.A honetscd@arcig.cz
Hůlková Madeline 7.A hulkovam@arcig.cz
Veverková Tereza 7.B veverkot@arcig.cz
Tučková Dorota 7.B tuckovad@arcig.cz
Píka Jan 7.B pikaj@arcig.cz
Nešpůrková Karolína 7.B nespurkk@arcig.cz
Bratrychová Tereza 7.B bratryct@arcig.cz
Benešová Kateřina 7.B benesovk@arcig.cz
Mareš Vojtěch 7.C maresv@arcig.cz
Pařízková Justyna 7.C parizkoj@arcig.cz
Rampasová Klaudie 7.C rampasok@arcig.cz
Vondráček Karel 7.C vondrack@arcig.cz
Auzký Adam 7.C auzkya@arcig.cz
Lucey-Tomiczek Oisín 7.C tomiczeo@arcig.cz
Kucharský Radim 7.C kucharsr@arcig.cz
Kolářová Ema 7.C kolarove@arcig.cz
Eimová Marie 7.C eimovam@arcig.cz
Filipp Dominik 7.C filippd@arcig.cz
Hamalová Marie Anna 7.C hamalovm@arcig.cz
Jelínková Karolína 7.C jelinko1@arcig.cz
Keršláger Šimon 7.C kerslags@arcig.cz
Koběrský Tomáš 7.C koberskt@arcig.cz
Toepfer Timotej 8.A toepfert@arcig.cz
Titzová Adéla 8.A titzovaa@arcig.cz
Termerová Anna 8.A termeroa@arcig.cz
Tax Ondřej 8.A taxo@arcig.cz
Svoboda Samuel 8.A svoboda1@arcig.cz
Slováková Magdalena 8.A slovakom@arcig.cz
Müller Štěpán 8.A mullers@arcig.cz
Moudrý Matyáš 8.A moudrym@arcig.cz
Formánek Tomáš 8.A formanet@arcig.cz
Jelínek Tomáš 8.A jelinekt@arcig.cz
Kašparová Ema 8.A kasparoe@arcig.cz
Mach Emanuel 8.A mache@arcig.cz
Matoušek Štěpán 8.A matouses@arcig.cz
Šípová Anna 8.B sipovaa@arcig.cz
Rosenbaumová Anna 8.B rosenbaa@arcig.cz
Pěchoučková Emma 8.B pechouce@arcig.cz
Paštika Marek 8.B pastikam@arcig.cz
Maceška Ondřej 8.B maceskao@arcig.cz
Kovanda Tomáš 8.B kovandat@arcig.cz
Hudlička Martin 8.B hudlickm@arcig.cz
Fimbingerová Veronika 8.B fimbingv@arcig.cz
Doucha Vojtěch 8.B douchav@arcig.cz
Baboráková Julie 8.B baborakj@arcig.cz
Tax Vojtěch 8.B taxv@arcig.cz