AGORA 2021: #kouř: 29. - 30. března 2021

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

Klára Folvarská-Roseová a Roman Folvarský: Ač sedíme, neposedíme

Seznam přihlášených účastníků (87):

JménoTřídaEmail
Hernych Jáchym 5.A hernychj@arcig.cz
Veverková Dorota 5.A veverkod@arcig.cz
Václavík Jan 5.A vaclavij@arcig.cz
Plaček Vilém 5.A placekv@arcig.cz
Pikálek Viktor 5.A pikalekv@arcig.cz
Lisá Marie 5.A lisam@arcig.cz
Kratochvílová Adéla 5.A kratoch1@arcig.cz
Kozmik Zbyněk 5.A kozmikz@arcig.cz
Kašparová Anežka Markéta 5.A kasparoa@arcig.cz
Tollarová Běla 5.B tollarob@arcig.cz
Tučková Viktória 5.B tuckovav@arcig.cz
Tycarová Berta 5.B tycarovb@arcig.cz
Vlasáková Hana 5.B vlasakoh@arcig.cz
Hanáková Kristýna 5.B hanakovk@arcig.cz
Studeníková Alžběta 5.B studenia@arcig.cz
Pleskačová Ema 5.B pleskace@arcig.cz
Mikula Vojtěch 5.B mikulav@arcig.cz
Bičíková Barbora 5.B bicikovb@arcig.cz
Brabec Mikuláš 5.B brabecm@arcig.cz
Ceplová Anna Ruth 5.B ceplovaa@arcig.cz
Havránková Daniela 5.B havrankd@arcig.cz
Kracíková Julie 5.B kracikoj@arcig.cz
Truncová Johana 6.A truncovj@arcig.cz
Čuchalová Vendula 6.A cuchalov@arcig.cz
Viktorín Prokop 6.A viktorip@arcig.cz
Tůmová Justýna 6.A tumovaj@arcig.cz
Sobota Jan 6.A sobotaj@arcig.cz
Slavická Marie 6.A slavickm@arcig.cz
Mrázková Štěpánka 6.A mrazkovs@arcig.cz
Kožnarová Tereza 6.A koznarot@arcig.cz
Kormáňoš Samuel 6.A kormanos@arcig.cz
Jandík Karel 6.A jandikk@arcig.cz
Janata Martin 6.A janatam@arcig.cz
Jaroš Daniel 6.B jarosd@arcig.cz
Švanda Martin 6.B svandam@arcig.cz
Šapovalivová Hedvika 6.B sapovalh@arcig.cz
Součková Linda Xochitl 6.B souckovl@arcig.cz
Hadravová Beáta 6.B hadravob@arcig.cz
Drlíková Markéta 6.B drlikovm@arcig.cz
Doležalová Jana 6.B dolezalj@arcig.cz
Buriánková Veronika 6.B buriankv@arcig.cz
Antoňová Helena 6.B antonovh@arcig.cz
Sojka Adam 7.A sojkaa@arcig.cz
Krššák Jozef 7.A krssakj@arcig.cz
Hůlková Madeline 7.A hulkovam@arcig.cz
Holcová Klára 7.A holcovak@arcig.cz
Černohorská Annemarie 7.A cernohoa@arcig.cz
Černá Lucie 7.A cernal@arcig.cz
Brabec Pavel 7.A brabecp@arcig.cz
Benda Kilián 7.A bendak@arcig.cz
Hubáček Mikuláš 7.B hubacekm@arcig.cz
Veverková Tereza 7.B veverkot@arcig.cz
Tučková Dorota 7.B tuckovad@arcig.cz
Tomek Gabriel 7.B tomekg@arcig.cz
Steinerová Anna 7.B steinera@arcig.cz
Scalabroni Kylie 7.B scalabrk@arcig.cz
Rose Bedřich 7.B roseb@arcig.cz
Píka Jan 7.B pikaj@arcig.cz
Nešpůrková Karolína 7.B nespurkk@arcig.cz
Holejšovský Štěpán 7.B holejsos@arcig.cz
Bratrychová Tereza 7.B bratryct@arcig.cz
Vondráček Karel 7.C vondrack@arcig.cz
Hnyková Barbora 7.C hnykovab@arcig.cz
Vaňáčová Johana 7.C vanacovj@arcig.cz
Němečková Anna Marie 7.C nemeckoa@arcig.cz
Navrátilová Ela 7.C navratie@arcig.cz
Arnotová Anna 7.C arnotova@arcig.cz
Koběrský Tomáš 7.C koberskt@arcig.cz
Čížková Marie 8.A cizkovam@arcig.cz
Svobodová Anna 8.A svobodoa@arcig.cz
Slováková Magdalena 8.A slovakom@arcig.cz
Maňour Kryštof 8.A manourk@arcig.cz
Kratochvílová Anna 8.A kratocha@arcig.cz
Kašparová Ema 8.A kasparoe@arcig.cz
Kačurová Anna 8.A kacurova@arcig.cz
Gregorová Karolína 8.A gregorok@arcig.cz
Farský Daniel 8.A farskyd@arcig.cz
Vařejková Alžběta 8.A varejkoa@arcig.cz
Šafránková Tina 8.B safrankt@arcig.cz
Zavadil Jakub 8.B zavadilj@arcig.cz
Šulman Jáchym 8.B sulmanj@arcig.cz
Štěpánek Ondřej 8.B stepaneo@arcig.cz
Německá Marie 8.B nemeckam@arcig.cz
Kovanda Tomáš 8.B kovandat@arcig.cz
Kolář Jakub 8.B kolarj@arcig.cz
Břeň Vojtěch Kryštof 8.B brenv@arcig.cz
Smetana Adam 8.B smetanaa@arcig.cz