AGORA 2021: #kouř: 29. - 30. března 2021

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

Jan Konvalinka: Od HIV ke COVIDu aneb k čemu je dobrá chemie? (přednáška o vývoji virostatik)

Seznam přihlášených účastníků (120):

JménoTřídaEmail
Cinková Olga 5.A cinkovao@arcig.cz
Vrbenská Josefina 5.A vrbenskj@arcig.cz
Rosický Jiří 5.A rosickyj@arcig.cz
Puci Alžběta 5.A pucia@arcig.cz
Pekárková Magdalena 5.A pekarkom@arcig.cz
Novák Kryštof Cyril 5.A novakk@arcig.cz
Novák Jindřich 5.A novakj@arcig.cz
Mastná Tereza 5.A mastnat@arcig.cz
Křivánková Marie 5.A krivankm@arcig.cz
Glacová Julie 5.A glacovaj@arcig.cz
Hajič Vojtěch 5.A hajicv@arcig.cz
Kazimírová Ema 5.A kazimire@arcig.cz
Kincl Matěj 5.A kinclm@arcig.cz
Klinecký Niklas 5.A klineckn@arcig.cz
Koběrský Filip 5.A koberskf@arcig.cz
Prokešová Anna 5.B prokesoa@arcig.cz
Pušová Kateřina 5.B pusovak@arcig.cz
Skalský Karel 5.B skalskyk@arcig.cz
Slaměník Christoph 5.B slamenic@arcig.cz
Tejnora Štěpán 5.B tejnoras@arcig.cz
Živný Michal 5.B zivnym@arcig.cz
Mateásko Ondřej 5.B mateasko@arcig.cz
Král Alex 5.B krala1@arcig.cz
Černohorský Martin 5.B cernohom@arcig.cz
Francová Linda 5.B francovl@arcig.cz
Havrda Cyril 5.B havrdac@arcig.cz
Hiršlová Hana 5.B hirslovh@arcig.cz
Choudhary Anisha 5.B choudhaa@arcig.cz
Jirglová Stella 5.B jirglovs@arcig.cz
Málková Juliana 6.A malkovaj@arcig.cz
Sýs Vojtěch 6.A sysv@arcig.cz
Termerová Linda 6.A termerol@arcig.cz
Titz Adam 6.A titza@arcig.cz
Vrtišková Kateřina 6.A vrtiskok@arcig.cz
Puzrlová Aurélie 6.A puzrlova@arcig.cz
Mácová Hana 6.A macovah@arcig.cz
Korbelová Karolína 6.A korbelok@arcig.cz
Klepetková Anna 6.A klepetka@arcig.cz
Bolomský Petr 6.A bolomskp@arcig.cz
Čermáková Lucie 6.A cermakol@arcig.cz
Červenka Daniel 6.A cervenkd@arcig.cz
Dudková Laura Kateřina 6.A dudkoval@arcig.cz
Gerginov Jáchym 6.A gerginoj@arcig.cz
Chyška Filip Adam 6.A chyskaf@arcig.cz
Salfellner Sebastian Paul 6.B salfells@arcig.cz
Zemanová Marie 6.B zemanovm@arcig.cz
Vrbovec Daniel 6.B vrbovecd@arcig.cz
Vítek Vilém 6.B vitekv@arcig.cz
Tomáš Michal 6.B tomasm@arcig.cz
Šachl František 6.B sachlf@arcig.cz
Puš Matěj 6.B pusm@arcig.cz
Nedvídková Tereza 6.B nedvidkt@arcig.cz
Melichárek Šimon 6.B melichas@arcig.cz
Matej Daniel 6.B matejd@arcig.cz
Lubanda Daniel Mukonkole 6.B lubandad@arcig.cz
Dusová Šárka 6.B dusovas@arcig.cz
Navarová Sára 7.A navarovs@arcig.cz
Stýblo Martin 7.A styblom@arcig.cz
Šenová Dominika 7.A senovad@arcig.cz
Zikán Ondřej 7.A zikano@arcig.cz
Vlasáková Ester 7.A vlasakoe@arcig.cz
Kubesová Andrea 7.A kubesova@arcig.cz
Kodíčková Hana 7.A kodickoh@arcig.cz
Jánská Alžběta 7.A janskaa@arcig.cz
Honetschläger Daniel 7.A honetscd@arcig.cz
Dvořáková Aneta 7.A dvorakoa@arcig.cz
Čermáková Jana 7.A cermakoj@arcig.cz
Brejníková Markéta 7.A brejnikm@arcig.cz
Atanasov Rozen 7.A atanasor@arcig.cz
Švecová Hana 7.B svecovah@arcig.cz
Tesařová Julie 7.B tesarovj@arcig.cz
Vrba Martin 7.B vrbam@arcig.cz
Zvolská Eliška 7.B zvolskae@arcig.cz
Zvonař Sebastian Peter 7.B zvonars@arcig.cz
Stolařová Anna 7.B stolaroa@arcig.cz
Skoumalová Josefina 7.B skoumalj@arcig.cz
Jansa Martin 7.B jansam@arcig.cz
Matuška Matěj 7.B matuskam@arcig.cz
Müllerová Vanessa Anna 7.B mullerov@arcig.cz
Pecáková Anna 7.B pecakova@arcig.cz
Ranglová Kristýna 7.B ranglovk@arcig.cz
Mareš Vojtěch 7.C maresv@arcig.cz
Pařízková Justyna 7.C parizkoj@arcig.cz
Polišenská Klára 7.C polisenk@arcig.cz
Rampasová Klaudie 7.C rampasok@arcig.cz
Rousová Petra 7.C rousovap@arcig.cz
Vymazalová Edita Gabriela 7.C vymazale@arcig.cz
Vlková Barbora 7.C vlkovab@arcig.cz
Auzký Adam 7.C auzkya@arcig.cz
Lucey-Tomiczek Oisín 7.C tomiczeo@arcig.cz
Luchyshyn Eduard 7.C luchyshe@arcig.cz
Kucharský Radim 7.C kucharsr@arcig.cz
Kolářová Ema 7.C kolarove@arcig.cz
Czerná Marie 7.C czernam@arcig.cz
Eimová Marie 7.C eimovam@arcig.cz
Filipp Dominik 7.C filippd@arcig.cz
Fotijevová Anna 7.C fotijeva@arcig.cz
Gonnot Gwenhwyfar Ania 7.C gonnotg@arcig.cz
Hamalová Marie Anna 7.C hamalovm@arcig.cz
Herian Filip 7.C herianf@arcig.cz
Jelínková Karolína 7.C jelinko1@arcig.cz
Keršláger Šimon 7.C kerslags@arcig.cz
Toepfer Timotej 8.A toepfert@arcig.cz
Titzová Adéla 8.A titzovaa@arcig.cz
Tax Ondřej 8.A taxo@arcig.cz
Svoboda Samuel 8.A svoboda1@arcig.cz
Pechačová Klára 8.A pechacok@arcig.cz
Moudrý Matyáš 8.A moudrym@arcig.cz
Matoušek Štěpán 8.A matouses@arcig.cz
Mach Emanuel 8.A mache@arcig.cz
Jelínek Tomáš 8.A jelinekt@arcig.cz
Formánek Tomáš 8.A formanet@arcig.cz
Tax Vojtěch 8.B taxv@arcig.cz
Rákosník Oliver 8.B rakosnio@arcig.cz
Pěchoučková Emma 8.B pechouce@arcig.cz
Paštika Marek 8.B pastikam@arcig.cz
Lochmanová Lucie 8.B lochmanl@arcig.cz
Fimbingerová Veronika 8.B fimbingv@arcig.cz
Doucha Vojtěch 8.B douchav@arcig.cz
Witzany Lukáš 8.B witzanyl@arcig.cz