AGORA 2021: #kouř: 29. - 30. března 2021

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

Jan Krčál - faktaoklimatu.cz: Kouř z uhlí: záleží na něm?

Seznam přihlášených účastníků (90):

JménoTřídaEmail
Cinková Olga 5.A cinkovao@arcig.cz
Sládeček Štěpán 5.A sladeces@arcig.cz
Novák Jindřich 5.A novakj@arcig.cz
Kratochvílová Adéla 5.A kratoch1@arcig.cz
Kožený Jan 5.A kozenyj@arcig.cz
Kašparová Anežka Markéta 5.A kasparoa@arcig.cz
Glacová Julie 5.A glacovaj@arcig.cz
Hanáková Kristýna 5.B hanakovk@arcig.cz
Tycarová Berta 5.B tycarovb@arcig.cz
Tollarová Běla 5.B tollarob@arcig.cz
Slaměník Christoph 5.B slamenic@arcig.cz
Skalský Karel 5.B skalskyk@arcig.cz
Rückerová Anna 5.B ruckeroa@arcig.cz
Pušová Kateřina 5.B pusovak@arcig.cz
Ceplová Anna Ruth 5.B ceplovaa@arcig.cz
Hiršlová Hana 5.B hirslovh@arcig.cz
Král Alex 5.B krala1@arcig.cz
Mikula Vojtěch 5.B mikulav@arcig.cz
Prokešová Anna 5.B prokesoa@arcig.cz
Truncová Johana 6.A truncovj@arcig.cz
Viktorín Prokop 6.A viktorip@arcig.cz
Tomanová Martina 6.A tomanovm@arcig.cz
Sobota Jan 6.A sobotaj@arcig.cz
Kormáňoš Samuel 6.A kormanos@arcig.cz
Jandík Karel 6.A jandikk@arcig.cz
Frei Vít 6.A freiv@arcig.cz
Bolomský Petr 6.A bolomskp@arcig.cz
Bejšovcová Kamila 6.A bejsovck@arcig.cz
Jaroš Daniel 6.B jarosd@arcig.cz
Válková Klára 6.B valkovak@arcig.cz
Švanda Martin 6.B svandam@arcig.cz
Ščudlová Anežka 6.B scudlova@arcig.cz
Puš Matěj 6.B pusm@arcig.cz
Nedvídková Tereza 6.B nedvidkt@arcig.cz
Antoňová Helena 6.B antonovh@arcig.cz
Šenová Dominika 7.A senovad@arcig.cz
Sojka Adam 7.A sojkaa@arcig.cz
Krššák Jozef 7.A krssakj@arcig.cz
Junek Petr 7.A junekp@arcig.cz
Holcová Klára 7.A holcovak@arcig.cz
Černohorský Patrik 7.A cernohop@arcig.cz
Černá Lucie 7.A cernal@arcig.cz
Benda Kilián 7.A bendak@arcig.cz
Zvonař Sebastian Peter 7.B zvonars@arcig.cz
Vrba Martin 7.B vrbam@arcig.cz
Hubáček Mikuláš 7.B hubacekm@arcig.cz
Rose Bedřich 7.B roseb@arcig.cz
Ranglová Kristýna 7.B ranglovk@arcig.cz
Polák Martin 7.B polakm@arcig.cz
Matuška Matěj 7.B matuskam@arcig.cz
Mašek Daniel 7.B masekd@arcig.cz
Holejšovský Štěpán 7.B holejsos@arcig.cz
Benešová Kateřina 7.B benesovk@arcig.cz
Vlková Barbora 7.C vlkovab@arcig.cz
Vaňáčová Johana 7.C vanacovj@arcig.cz
Němečková Anna Marie 7.C nemeckoa@arcig.cz
Mareš Vojtěch 7.C maresv@arcig.cz
Kolářová Ema 7.C kolarove@arcig.cz
Keršláger Šimon 7.C kerslags@arcig.cz
Jelínková Karolína 7.C jelinko1@arcig.cz
Eimová Marie 7.C eimovam@arcig.cz
Czerná Marie 7.C czernam@arcig.cz
Arnotová Anna 7.C arnotova@arcig.cz
Pechačová Klára 8.A pechacok@arcig.cz
Slováková Magdalena 8.A slovakom@arcig.cz
Svobodová Anna 8.A svobodoa@arcig.cz
Škrkal Jun 8.A skrkalj@arcig.cz
Vařejková Alžběta 8.A varejkoa@arcig.cz
Kratochvílová Anna 8.A kratocha@arcig.cz
Müller Štěpán 8.A mullers@arcig.cz
Matoušek Štěpán 8.A matouses@arcig.cz
Maňour Kryštof 8.A manourk@arcig.cz
Kašparová Ema 8.A kasparoe@arcig.cz
Kačurová Anna 8.A kacurova@arcig.cz
Gregorová Karolína 8.A gregorok@arcig.cz
Gerginova Emma 8.A gerginoe@arcig.cz
Farský Daniel 8.A farskyd@arcig.cz
Šípová Anna 8.B sipovaa@arcig.cz
Štěpánek Ondřej 8.B stepaneo@arcig.cz
Šulman Jáchym 8.B sulmanj@arcig.cz
Zavadil Jakub 8.B zavadilj@arcig.cz
Šafránková Tina 8.B safrankt@arcig.cz
Smetana Adam 8.B smetanaa@arcig.cz
Rosenbaumová Zuzana 8.B rosenbaz@arcig.cz
Německá Marie 8.B nemeckam@arcig.cz
Lochmanová Lucie 8.B lochmanl@arcig.cz
Kolář Jakub 8.B kolarj@arcig.cz
Čáslavka Vít 8.B caslavkv@arcig.cz
Břeň Vojtěch Kryštof 8.B brenv@arcig.cz
Hudlička Martin 8.B hudlickm@arcig.cz