AGORA 2022: #pod hladinou: 28. února - 1. března 2022

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

Mgr. Marian Novotný, Ph.D.: Jak neutonout v moři lidské genetické informace

Seznam přihlášených účastníků (90):

JménoTřídaEmail
Karolína Grymová 5.A grymovak@arcig.cz
Atenea Zethnerová 5.A zethnera@arcig.cz
Ema Vařejková 5.A varejkoe@arcig.cz
Lukáš Valenta 5.A valental@arcig.cz
Ada Štrajt 5.A strajtoa@arcig.cz
Jakub Svatuška 5.A svatuskj@arcig.cz
Barbora Lancingerová 5.A lancingb@arcig.cz
Anna Laitlová 5.A laitlova@arcig.cz
Kristina Horáčková 5.A horackok@arcig.cz
Eva Votočková 5.B votockoe@arcig.cz
Ema Traugottová 5.B traugote@arcig.cz
Karolína Šlemrová 5.B slemrovk@arcig.cz
Martin Steiner 5.B steiner1@arcig.cz
Jan Máca 5.B macaj@arcig.cz
Terezie Lisá 5.B lisat@arcig.cz
Alena Horská 5.B horskaa@arcig.cz
Ella Burkertová 5.B burkerte@arcig.cz
Kateřina Bolomská 5.B bolomskk@arcig.cz
Emma Stella Bělohradská 5.B belohrae@arcig.cz
Marie Lisá 6.A lisam@arcig.cz
Jindřich Novák 6.A novakj@arcig.cz
Kryštof Cyril Novák 6.A novakk@arcig.cz
Martin Píka 6.A pikam@arcig.cz
Štěpán Sládeček 6.A sladeces@arcig.cz
Jan Kožený 6.A kozenyj@arcig.cz
Filip Koběrský 6.A koberskf@arcig.cz
Radka Fedačková 6.A fedackor@arcig.cz
Jáchym Hernych 6.A hernychj@arcig.cz
Markéta Kalendová 6.A kalendom@arcig.cz
Matěj Kincl 6.A kinclm@arcig.cz
Niklas Klinecký 6.A klineckn@arcig.cz
Michal Živný 6.B zivnym@arcig.cz
Hana Vlasáková 6.B vlasakoh@arcig.cz
Alžběta Studeníková 6.B studenia@arcig.cz
Christoph Slaměník 6.B slamenic@arcig.cz
Karel Skalský 6.B skalskyk@arcig.cz
Vojtěch Mikula 6.B mikulav@arcig.cz
Ondřej Mateásko 6.B mateasko@arcig.cz
Alex Král 6.B krala1@arcig.cz
Cyril Havrda 6.B havrdac@arcig.cz
Anna Ruth Ceplová 6.B ceplovaa@arcig.cz
Mikuláš Brabec 6.B brabecm@arcig.cz
Samuel Kormáňoš 7.A kormanos@arcig.cz
Anna Klepetková 7.A klepetka@arcig.cz
Lucie Čermáková 7.A cermakol@arcig.cz
Kamila Bejšovcová 7.A bejsovck@arcig.cz
Tereza Nedvídková 7.B nedvidkt@arcig.cz
Vilém Vítek 7.B vitekv@arcig.cz
Andrea Kubesová 8.A kubesova@arcig.cz
Jan Pávek 8.A pavekj@arcig.cz
Martin Stýblo 8.A styblom@arcig.cz
Dominika Šenová 8.A senovad@arcig.cz
Jakub Špaček 8.A spacekj@arcig.cz
Ester Vlasáková 8.A vlasakoe@arcig.cz
Ondřej Zikán 8.A zikano@arcig.cz
Jozef Krššák 8.A krssakj@arcig.cz
Kristián Kohout 8.A kohoutk@arcig.cz
Daniel Honetschläger 8.A honetscd@arcig.cz
Rozen Atanasov 8.A atanasor@arcig.cz
Pavel Brabec 8.A brabecp@arcig.cz
Markéta Brejníková 8.A brejnikm@arcig.cz
Lucie Černá 8.A cernal@arcig.cz
Patrik Černohorský 8.A cernohop@arcig.cz
Aneta Dvořáková 8.A dvorakoa@arcig.cz
Klára Holcová 8.A holcovak@arcig.cz
Sebastian Peter Zvonař 8.B zvonars@arcig.cz
Eliška Zvolská 8.B zvolskae@arcig.cz
Martin Vrba 8.B vrbam@arcig.cz
Julie Tesařová 8.B tesarovj@arcig.cz
Hana Švecová 8.B svecovah@arcig.cz
Josefina Skoumalová 8.B skoumalj@arcig.cz
Jan Píka 8.B pikaj@arcig.cz
Karolína Nešpůrková 8.B nespurkk@arcig.cz
Vanessa Anna Müllerová 8.B mullerov@arcig.cz
Matěj Matuška 8.B matuskam@arcig.cz
Daniel Mašek 8.B masekd@arcig.cz
Štěpán Holejšovský 8.B holejsos@arcig.cz
Vojtěch Mareš 8.C maresv@arcig.cz
Klaudie Rampasová 8.C rampasok@arcig.cz
Petra Rousová 8.C rousovap@arcig.cz
Johana Vaňáčová 8.C vanacovj@arcig.cz
Karel Vondráček 8.C vondrack@arcig.cz
Radim Kucharský 8.C kucharsr@arcig.cz
Tomáš Koběrský 8.C koberskt@arcig.cz
Šimon Keršláger 8.C kerslags@arcig.cz
Karolína Jelínková 8.C jelinko1@arcig.cz
Marie Anna Hamalová 8.C hamalovm@arcig.cz
Gwenhwyfar Ania Gonnot 8.C gonnotg@arcig.cz
Marie Eimová 8.C eimovam@arcig.cz
Edita Gabriela Vymazalová 8.C vymazale@arcig.cz