AGORA 2022: #pod hladinou: 28. února - 1. března 2022

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

prof. MUDr. David Netuka, PhD.: Mozek, operace při vědomí a neurochirurgie: jde vše propojit?

Seznam přihlášených účastníků (50):

JménoTřídaEmail
Štěpán Bezděk 5.A bezdeks@arcig.cz
Dominik Vančura 5.A vancurad@arcig.cz
Matyáš Táborský 5.A taborskm@arcig.cz
Terezie Sklenářová 5.A sklenart@arcig.cz
Benedikta Peterková 5.A peterkob@arcig.cz
Anežka Pechačová 5.A pechacoa@arcig.cz
Laura Novotná 5.A novotnal@arcig.cz
Julie Neuvirtová 5.A neuvirtj@arcig.cz
David Mach 5.A machd@arcig.cz
Luisa Klípová 5.A klipoval@arcig.cz
Eliška Hovořáková 5.A hovorake@arcig.cz
Karel Hamala 5.A hamalak@arcig.cz
Lukáš Dvořák 5.A dvorakl@arcig.cz
Emma Dačeva 5.A dacevae@arcig.cz
Irena Priškinová 5.B priskini@arcig.cz
František Polydor 5.B polydorf@arcig.cz
Aneta Lišťanská 5.B listansa@arcig.cz
Samuel Kán 5.B kans@arcig.cz
Anna Kábová 5.B kabovaa@arcig.cz
Ester Jobová 5.B jobovae@arcig.cz
Berta Barešová 5.B baresovb@arcig.cz
Dorota Veverková 6.A veverkod@arcig.cz
Magdalena Pekárková 6.A pekarkom@arcig.cz
Tereza Mastná 6.A mastnat@arcig.cz
Zbyněk Kozmik 6.A kozmikz@arcig.cz
Julie Glacová 6.A glacovaj@arcig.cz
Olga Cinková 6.A cinkovao@arcig.cz
Štěpán Tejnora 6.B tejnoras@arcig.cz
Kateřina Pušová 6.B pusovak@arcig.cz
Anna Prokešová 6.B prokesoa@arcig.cz
Julie Kracíková 6.B kracikoj@arcig.cz
Stella Jirglová 6.B jirglovs@arcig.cz
Barbora Bičíková 6.B bicikovb@arcig.cz
Linda Termerová 7.A termerol@arcig.cz
Antonín Šuba 7.A subaa@arcig.cz
Aurélie Puzrlová 7.A puzrlova@arcig.cz
Juliana Málková 7.A malkovaj@arcig.cz
Karel Jandík 7.A jandikk@arcig.cz
Martin Janata 7.A janatam@arcig.cz
Vít Frei 7.A freiv@arcig.cz
Daniel Červenka 7.A cervenkd@arcig.cz
Daniel Vrbovec 7.B vrbovecd@arcig.cz
Michal Tomáš 7.B tomasm@arcig.cz
Daniel Matej 7.B matejd@arcig.cz
Daniel Mukonkole Lubanda 7.B lubandad@arcig.cz
Šárka Dusová 7.B dusovas@arcig.cz
Martin Jansa 8.B jansam@arcig.cz
Anna Pecáková 8.B pecakova@arcig.cz
Tereza Veverková 8.B veverkot@arcig.cz
Filip Herian 8.C herianf@arcig.cz