AGORA 2022: #pod hladinou: 28. února - 1. března 2022

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

doc. Mgr. Radek Chlup, Ph.D.: Moderní mýty

Seznam přihlášených účastníků (50):

JménoTřídaEmail
Marie Horáková 5.A horakovm@arcig.cz
Eliška Hovořáková 5.A hovorake@arcig.cz
Jakub Špaček 5.A spacekj1@arcig.cz
Lukáš Valenta 5.A valental@arcig.cz
Šimon Klíma 5.B klimas@arcig.cz
Alena Horská 5.B horskaa@arcig.cz
Ella Burkertová 5.B burkerte@arcig.cz
Kateřina Bolomská 5.B bolomskk@arcig.cz
Emma Stella Bělohradská 5.B belohrae@arcig.cz
Štěpán Sládeček 6.A sladeces@arcig.cz
Alžběta Puci 6.A pucia@arcig.cz
Vilém Plaček 6.A placekv@arcig.cz
Martin Píka 6.A pikam@arcig.cz
Anežka Markéta Kašparová 6.A kasparoa@arcig.cz
Jáchym Hernych 6.A hernychj@arcig.cz
Hana Vlasáková 6.B vlasakoh@arcig.cz
Christoph Slaměník 6.B slamenic@arcig.cz
Ema Pleskačová 6.B pleskace@arcig.cz
Barbora Bičíková 6.B bicikovb@arcig.cz
Justýna Tůmová 7.A tumovaj@arcig.cz
Martina Tomanová 7.A tomanovm@arcig.cz
Aurélie Puzrlová 7.A puzrlova@arcig.cz
Štěpánka Mrázková 7.A mrazkovs@arcig.cz
Tereza Kožnarová 7.A koznarot@arcig.cz
Karel Jandík 7.A jandikk@arcig.cz
Martin Janata 7.A janatam@arcig.cz
Vít Frei 7.A freiv@arcig.cz
Lucie Čermáková 7.A cermakol@arcig.cz
Petr Bolomský 7.A bolomskp@arcig.cz
Marie Zemanová 7.B zemanovm@arcig.cz
Klára Válková 7.B valkovak@arcig.cz
Tereza Nedvídková 7.B nedvidkt@arcig.cz
Ester Mrázková 7.B mrazkove@arcig.cz
Šárka Dusová 7.B dusovas@arcig.cz
Helena Antoňová 7.B antonovh@arcig.cz
Klára Holcová 8.A holcovak@arcig.cz
Markéta Brejníková 8.A brejnikm@arcig.cz
Kilián Benda 8.A bendak@arcig.cz
Tereza Veverková 8.B veverkot@arcig.cz
Dorota Tučková 8.B tuckovad@arcig.cz
Gabriel Tomek 8.B tomekg@arcig.cz
Julie Tesařová 8.B tesarovj@arcig.cz
Anna Stolařová 8.B stolaroa@arcig.cz
Kylie Scalabroni 8.B scalabrk@arcig.cz
Martin Polák 8.B polakm@arcig.cz
Matěj Matuška 8.B matuskam@arcig.cz
Kateřina Benešová 8.B benesovk@arcig.cz
Marie Eimová 8.C eimovam@arcig.cz
Gwenhwyfar Ania Gonnot 8.C gonnotg@arcig.cz
Anna Marie Němečková 8.C nemeckoa@arcig.cz