AGORA 2021: #kouř: 29. - 30. března 2021

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

Kateřina Rusinová: Paliativní péče jako standardní součást moderní medicíny

Seznam přihlášených účastníků (120):

JménoTřídaEmail
Fedačková Radka 5.A fedackor@arcig.cz
Mastná Tereza 5.A mastnat@arcig.cz
Pekárková Magdalena 5.A pekarkom@arcig.cz
Píka Martin 5.A pikam@arcig.cz
Pikálek Viktor 5.A pikalekv@arcig.cz
Plaček Vilém 5.A placekv@arcig.cz
Puci Alžběta 5.A pucia@arcig.cz
Smetanová Sára 5.A smetanos@arcig.cz
Vrbenská Josefina 5.A vrbenskj@arcig.cz
Marešová Luisa Marie 5.A maresovl@arcig.cz
Lisá Marie 5.A lisam@arcig.cz
Hajič Vojtěch 5.A hajicv@arcig.cz
Hernych Jáchym 5.A hernychj@arcig.cz
Jeníček Ondřej 5.A jeniceko@arcig.cz
Kalendová Markéta 5.A kalendom@arcig.cz
Kazimírová Ema 5.A kazimire@arcig.cz
Kincl Matěj 5.A kinclm@arcig.cz
Koběrský Filip 5.A koberskf@arcig.cz
Křivánková Marie 5.A krivankm@arcig.cz
Pleskačová Ema 5.B pleskace@arcig.cz
Studeníková Alžběta 5.B studenia@arcig.cz
Tesařová Žofie 5.B tesarovz@arcig.cz
Tučková Viktória 5.B tuckovav@arcig.cz
Vlasáková Hana 5.B vlasakoh@arcig.cz
Živný Michal 5.B zivnym@arcig.cz
Mateásko Ondřej 5.B mateasko@arcig.cz
Marková Daniela 5.B markovad@arcig.cz
Brabec Mikuláš 5.B brabecm@arcig.cz
Černohorský Martin 5.B cernohom@arcig.cz
Francová Linda 5.B francovl@arcig.cz
Havránková Daniela 5.B havrankd@arcig.cz
Choudhary Anisha 5.B choudhaa@arcig.cz
Kracíková Julie 5.B kracikoj@arcig.cz
Mrázková Štěpánka 6.A mrazkovs@arcig.cz
Slavická Marie 6.A slavickm@arcig.cz
Sýs Vojtěch 6.A sysv@arcig.cz
Termerová Linda 6.A termerol@arcig.cz
Titz Adam 6.A titza@arcig.cz
Tůmová Justýna 6.A tumovaj@arcig.cz
Puzrlová Aurélie 6.A puzrlova@arcig.cz
Čuchalová Vendula 6.A cuchalov@arcig.cz
Málková Juliana 6.A malkovaj@arcig.cz
Mácová Hana 6.A macovah@arcig.cz
Čermáková Lucie 6.A cermakol@arcig.cz
Červenka Daniel 6.A cervenkd@arcig.cz
Dudková Laura Kateřina 6.A dudkoval@arcig.cz
Gerginov Jáchym 6.A gerginoj@arcig.cz
Janata Martin 6.A janatam@arcig.cz
Klepetková Anna 6.A klepetka@arcig.cz
Korbelová Karolína 6.A korbelok@arcig.cz
Kožnarová Tereza 6.A koznarot@arcig.cz
Salfellner Sebastian Paul 6.B salfells@arcig.cz
Vítek Vilém 6.B vitekv@arcig.cz
Tomáš Michal 6.B tomasm@arcig.cz
Šapovalivová Hedvika 6.B sapovalh@arcig.cz
Melichárek Šimon 6.B melichas@arcig.cz
Lubanda Daniel Mukonkole 6.B lubandad@arcig.cz
Hadravová Beáta 6.B hadravob@arcig.cz
Drlíková Markéta 6.B drlikovm@arcig.cz
Doležalová Jana 6.B dolezalj@arcig.cz
Dedeić Mia 6.B dedeicm@arcig.cz
Buriánková Veronika 6.B buriankv@arcig.cz
Kodíčková Hana 7.A kodickoh@arcig.cz
Navarová Sára 7.A navarovs@arcig.cz
Pávek Jan 7.A pavekj@arcig.cz
Stýblo Martin 7.A styblom@arcig.cz
Vlasáková Ester 7.A vlasakoe@arcig.cz
Vančurová Kristýna 7.A vancurok@arcig.cz
Jánská Alžběta 7.A janskaa@arcig.cz
Hůlková Madeline 7.A hulkovam@arcig.cz
Atanasov Rozen 7.A atanasor@arcig.cz
Brejníková Markéta 7.A brejnikm@arcig.cz
Čermáková Jana 7.A cermakoj@arcig.cz
Černohorská Annemarie 7.A cernohoa@arcig.cz
Dvořáková Aneta 7.A dvorakoa@arcig.cz
Honetschläger Daniel 7.A honetscd@arcig.cz
Švecová Hana 7.B svecovah@arcig.cz
Tesařová Julie 7.B tesarovj@arcig.cz
Tomek Gabriel 7.B tomekg@arcig.cz
Tučková Dorota 7.B tuckovad@arcig.cz
Veverková Tereza 7.B veverkot@arcig.cz
Zvolská Eliška 7.B zvolskae@arcig.cz
Stolařová Anna 7.B stolaroa@arcig.cz
Steinerová Anna 7.B steinera@arcig.cz
Jansa Martin 7.B jansam@arcig.cz
Müllerová Vanessa Anna 7.B mullerov@arcig.cz
Pecáková Anna 7.B pecakova@arcig.cz
Píka Jan 7.B pikaj@arcig.cz
Scalabroni Kylie 7.B scalabrk@arcig.cz
Skoumalová Josefina 7.B skoumalj@arcig.cz
Pařízková Justyna 7.C parizkoj@arcig.cz
Polišenská Klára 7.C polisenk@arcig.cz
Rampasová Klaudie 7.C rampasok@arcig.cz
Rousová Petra 7.C rousovap@arcig.cz
Vondráček Karel 7.C vondrack@arcig.cz
Vymazalová Edita Gabriela 7.C vymazale@arcig.cz
Lucey-Tomiczek Oisín 7.C tomiczeo@arcig.cz
Luchyshyn Eduard 7.C luchyshe@arcig.cz
Kucharský Radim 7.C kucharsr@arcig.cz
Filipp Dominik 7.C filippd@arcig.cz
Fotijevová Anna 7.C fotijeva@arcig.cz
Gonnot Gwenhwyfar Ania 7.C gonnotg@arcig.cz
Hamalová Marie Anna 7.C hamalovm@arcig.cz
Herian Filip 7.C herianf@arcig.cz
Hnyková Barbora 7.C hnykovab@arcig.cz
Koběrský Tomáš 7.C koberskt@arcig.cz
Titzová Adéla 8.A titzovaa@arcig.cz
Termerová Anna 8.A termeroa@arcig.cz
Tax Ondřej 8.A taxo@arcig.cz
Svoboda Samuel 8.A svoboda1@arcig.cz
Moudrý Matyáš 8.A moudrym@arcig.cz
Mach Emanuel 8.A mache@arcig.cz
Jelínek Tomáš 8.A jelinekt@arcig.cz
Čížková Marie 8.A cizkovam@arcig.cz
Rákosník Oliver 8.B rakosnio@arcig.cz
Kovanda Tomáš 8.B kovandat@arcig.cz
Fimbingerová Veronika 8.B fimbingv@arcig.cz
Částková Magdaléna 8.B castkovm@arcig.cz
Baboráková Julie 8.B baborakj@arcig.cz
Tax Vojtěch 8.B taxv@arcig.cz