AGORA 2022: #pod hladinou: 28. února - 1. března 2022

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

viceguvernér ČNB Tomáš Nidetzký: Měnová politika České národní banky

Seznam přihlášených účastníků (90):

JménoTřídaEmail
Štěpán Bezděk 5.A bezdeks@arcig.cz
Atenea Zethnerová 5.A zethnera@arcig.cz
Ema Vařejková 5.A varejkoe@arcig.cz
Dominik Vančura 5.A vancurad@arcig.cz
Matyáš Táborský 5.A taborskm@arcig.cz
Ada Štrajt 5.A strajtoa@arcig.cz
Jakub Svatuška 5.A svatuskj@arcig.cz
Terezie Sklenářová 5.A sklenart@arcig.cz
Lukáš Dvořák 5.A dvorakl@arcig.cz
Filip Viliam Džupin 5.A dzupinf@arcig.cz
Anna Laitlová 5.A laitlova@arcig.cz
Barbora Lancingerová 5.A lancingb@arcig.cz
Benedikta Peterková 5.A peterkob@arcig.cz
Eva Votočková 5.B votockoe@arcig.cz
Irena Priškinová 5.B priskini@arcig.cz
František Polydor 5.B polydorf@arcig.cz
Jan Máca 5.B macaj@arcig.cz
Aneta Lišťanská 5.B listansa@arcig.cz
Terezie Lisá 5.B lisat@arcig.cz
Samuel Kán 5.B kans@arcig.cz
Anna Kábová 5.B kabovaa@arcig.cz
Ester Jobová 5.B jobovae@arcig.cz
Kryštof Cyril Novák 6.A novakk@arcig.cz
Viktor Pikálek 6.A pikalekv@arcig.cz
Sára Smetanová 6.A smetanos@arcig.cz
Jan Václavík 6.A vaclavij@arcig.cz
Dorota Veverková 6.A veverkod@arcig.cz
Josefina Vrbenská 6.A vrbenskj@arcig.cz
Tereza Mastná 6.A mastnat@arcig.cz
Marie Lisá 6.A lisam@arcig.cz
Jan Kožený 6.A kozenyj@arcig.cz
Olga Cinková 6.A cinkovao@arcig.cz
Radka Fedačková 6.A fedackor@arcig.cz
Julie Glacová 6.A glacovaj@arcig.cz
Niklas Klinecký 6.A klineckn@arcig.cz
Filip Koběrský 6.A koberskf@arcig.cz
Zbyněk Kozmik 6.A kozmikz@arcig.cz
Štěpán Tejnora 6.B tejnoras@arcig.cz
Karel Skalský 6.B skalskyk@arcig.cz
Vojtěch Mikula 6.B mikulav@arcig.cz
Ondřej Mateásko 6.B mateasko@arcig.cz
Alex Král 6.B krala1@arcig.cz
Stella Jirglová 6.B jirglovs@arcig.cz
Anisha Choudhary 6.B choudhaa@arcig.cz
Anna Ruth Ceplová 6.B ceplovaa@arcig.cz
Johana Truncová 7.A truncovj@arcig.cz
Hana Mácová 7.A macovah@arcig.cz
Samuel Kormáňoš 7.A kormanos@arcig.cz
Anna Klepetková 7.A klepetka@arcig.cz
Jáchym Gerginov 7.A gerginoj@arcig.cz
Marie Formánková 7.A formankm@arcig.cz
Daniel Červenka 7.A cervenkd@arcig.cz
Kamila Bejšovcová 7.A bejsovck@arcig.cz
Daniel Vrbovec 7.B vrbovecd@arcig.cz
Vilém Vítek 7.B vitekv@arcig.cz
Michal Tomáš 7.B tomasm@arcig.cz
Anežka Ščudlová 7.B scudlova@arcig.cz
František Šachl 7.B sachlf@arcig.cz
Matěj Puš 7.B pusm@arcig.cz
Daniel Matej 7.B matejd@arcig.cz
Daniel Mukonkole Lubanda 7.B lubandad@arcig.cz
Daniel Jaroš 7.B jarosd@arcig.cz
Markéta Drlíková 7.B drlikovm@arcig.cz
Jan Pávek 8.A pavekj@arcig.cz
Dominika Šenová 8.A senovad@arcig.cz
Jakub Špaček 8.A spacekj@arcig.cz
Ondřej Zikán 8.A zikano@arcig.cz
Sára Navarová 8.A navarovs@arcig.cz
Andrea Kubesová 8.A kubesova@arcig.cz
Aneta Dvořáková 8.A dvorakoa@arcig.cz
Patrik Černohorský 8.A cernohop@arcig.cz
Lucie Černá 8.A cernal@arcig.cz
Pavel Brabec 8.A brabecp@arcig.cz
Rozen Atanasov 8.A atanasor@arcig.cz
Sebastian Peter Zvonař 8.B zvonars@arcig.cz
Eliška Zvolská 8.B zvolskae@arcig.cz
Martin Vrba 8.B vrbam@arcig.cz
Jan Píka 8.B pikaj@arcig.cz
Karolína Nešpůrková 8.B nespurkk@arcig.cz
Martin Jansa 8.B jansam@arcig.cz
Julie Blažková 8.B blazkovj@arcig.cz
Vojtěch Mareš 8.C maresv@arcig.cz
Eduard Lučyšyn 8.C luchyshe@arcig.cz
Oisín Lucey-Tomiczek 8.C tomiczeo@arcig.cz
Radim Kucharský 8.C kucharsr@arcig.cz
Tomáš Koběrský 8.C koberskt@arcig.cz
Šimon Keršláger 8.C kerslags@arcig.cz
Filip Herian 8.C herianf@arcig.cz
Dominik Filipp 8.C filippd@arcig.cz
Klaudie Rampasová 8.C rampasok@arcig.cz