AGORA 2022: #pod hladinou: 28. února - 1. března 2022

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

: Jsem oktaván a na první blok nemám v plánu přijít.

Seznam přihlášených účastníků (56):

JménoTřídaEmail
Lucie Čermáková 7.A cermakol@arcig.cz
Hana Kodíčková 8.A kodickoh@arcig.cz
Kristián Kohout 8.A kohoutk@arcig.cz
Sára Navarová 8.A navarovs@arcig.cz
Jan Pávek 8.A pavekj@arcig.cz
Martin Stýblo 8.A styblom@arcig.cz
Dominika Šenová 8.A senovad@arcig.cz
Kristýna Vančurová 8.A vancurok@arcig.cz
Ondřej Zikán 8.A zikano@arcig.cz
Petr Junek 8.A junekp@arcig.cz
Madeline Hůlková 8.A hulkovam@arcig.cz
Daniel Honetschläger 8.A honetscd@arcig.cz
Rozen Atanasov 8.A atanasor@arcig.cz
Kilián Benda 8.A bendak@arcig.cz
Pavel Brabec 8.A brabecp@arcig.cz
Markéta Brejníková 8.A brejnikm@arcig.cz
Jana Čermáková 8.A cermakoj@arcig.cz
Lucie Černá 8.A cernal@arcig.cz
Patrik Černohorský 8.A cernohop@arcig.cz
Klára Holcová 8.A holcovak@arcig.cz
Josefina Skoumalová 8.B skoumalj@arcig.cz
Anna Steinerová 8.B steinera@arcig.cz
Anna Stolařová 8.B stolaroa@arcig.cz
Julie Tesařová 8.B tesarovj@arcig.cz
Martin Vrba 8.B vrbam@arcig.cz
Eliška Zvolská 8.B zvolskae@arcig.cz
Sebastian Peter Zvonař 8.B zvonars@arcig.cz
Kristýna Ranglová 8.B ranglovk@arcig.cz
Anna Pecáková 8.B pecakova@arcig.cz
Vanessa Anna Müllerová 8.B mullerov@arcig.cz
Kateřina Benešová 8.B benesovk@arcig.cz
Anna Hamříková 8.B hamrikoa@arcig.cz
Štěpán Holejšovský 8.B holejsos@arcig.cz
Mikuláš Hubáček 8.B hubacekm@arcig.cz
Martin Jansa 8.B jansam@arcig.cz
Daniel Mašek 8.B masekd@arcig.cz
Matěj Matuška 8.B matuskam@arcig.cz
Oisín Lucey-Tomiczek 8.C tomiczeo@arcig.cz
Eduard Lučyšyn 8.C luchyshe@arcig.cz
Vojtěch Mareš 8.C maresv@arcig.cz
Klaudie Rampasová 8.C rampasok@arcig.cz
Petra Rousová 8.C rousovap@arcig.cz
Johana Vaňáčová 8.C vanacovj@arcig.cz
Barbora Vlková 8.C vlkovab@arcig.cz
Karel Vondráček 8.C vondrack@arcig.cz
Radim Kucharský 8.C kucharsr@arcig.cz
Tomáš Koběrský 8.C koberskt@arcig.cz
Marie Czerná 8.C czernam@arcig.cz
Marie Eimová 8.C eimovam@arcig.cz
Dominik Filipp 8.C filippd@arcig.cz
Gwenhwyfar Ania Gonnot 8.C gonnotg@arcig.cz
Marie Anna Hamalová 8.C hamalovm@arcig.cz
Filip Herian 8.C herianf@arcig.cz
Karolína Jelínková 8.C jelinko1@arcig.cz
Šimon Keršláger 8.C kerslags@arcig.cz
Edita Gabriela Vymazalová 8.C vymazale@arcig.cz