AGORA 2022: #pod hladinou: 28. února - 1. března 2022

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

Matěj Janský: Pod hladinou otevři oči

Seznam přihlášených účastníků (51):

JménoTřídaEmail
Emma Cejpová 5.A cejpovae@arcig.cz
Ada Štrajt 5.A strajtoa@arcig.cz
Terezie Sklenářová 5.A sklenart@arcig.cz
Anežka Pechačová 5.A pechacoa@arcig.cz
Laura Novotná 5.A novotnal@arcig.cz
Julie Neuvirtová 5.A neuvirtj@arcig.cz
Anna Laitlová 5.A laitlova@arcig.cz
Luisa Klípová 5.A klipoval@arcig.cz
Eliška Hovořáková 5.A hovorake@arcig.cz
Filip Viliam Džupin 5.A dzupinf@arcig.cz
Matylda Dvořáková 5.A dvorakom@arcig.cz
Emma Dačeva 5.A dacevae@arcig.cz
Alžběta Švábová 5.B svabovaa@arcig.cz
Karolína Šlemrová 5.B slemrovk@arcig.cz
Martin Steiner 5.B steiner1@arcig.cz
Irena Priškinová 5.B priskini@arcig.cz
Agáta Mrzenová 5.B mrzenova@arcig.cz
Jan Máca 5.B macaj@arcig.cz
Berta Barešová 5.B baresovb@arcig.cz
Marie Lisá 6.A lisam@arcig.cz
Niklas Klinecký 6.A klineckn@arcig.cz
Jáchym Hernych 6.A hernychj@arcig.cz
Julie Glacová 6.A glacovaj@arcig.cz
Žofie Tesařová 6.B tesarovz@arcig.cz
Alžběta Studeníková 6.B studenia@arcig.cz
Anna Rückerová 6.B ruckeroa@arcig.cz
Kateřina Pušová 6.B pusovak@arcig.cz
Anna Prokešová 6.B prokesoa@arcig.cz
Julie Kracíková 6.B kracikoj@arcig.cz
Stella Jirglová 6.B jirglovs@arcig.cz
Hana Hiršlová 6.B hirslovh@arcig.cz
Cyril Havrda 6.B havrdac@arcig.cz
Daniela Havránková 6.B havrankd@arcig.cz
Mikuláš Brabec 6.B brabecm@arcig.cz
Justýna Tůmová 7.A tumovaj@arcig.cz
Martina Tomanová 7.A tomanovm@arcig.cz
Adam Titz 7.A titza@arcig.cz
Jan Sobota 7.A sobotaj@arcig.cz
Aurélie Puzrlová 7.A puzrlova@arcig.cz
Štěpánka Mrázková 7.A mrazkovs@arcig.cz
Hana Mácová 7.A macovah@arcig.cz
Laura Kateřina Dudková 7.A dudkoval@arcig.cz
Kamila Bejšovcová 7.A bejsovck@arcig.cz
Martin Švanda 7.B svandam@arcig.cz
František Šachl 7.B sachlf@arcig.cz
Markéta Drlíková 7.B drlikovm@arcig.cz
Helena Antoňová 7.B antonovh@arcig.cz
Jozef Krššák 8.A krssakj@arcig.cz
Tereza Bratrychová 8.B bratryct@arcig.cz
Kylie Scalabroni 8.B scalabrk@arcig.cz
Hana Švecová 8.B svecovah@arcig.cz