AGORA 2022: #pod hladinou: 28. února - 1. března 2022

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

Veronika Bendová : Severní Čechy jako prototyp temného kraje - mýtus, stereotyp nebo realita?

Seznam přihlášených účastníků (90):

JménoTřídaEmail
Štěpán Bezděk 5.A bezdeks@arcig.cz
Atenea Zethnerová 5.A zethnera@arcig.cz
Ema Vařejková 5.A varejkoe@arcig.cz
Lukáš Valenta 5.A valental@arcig.cz
Matyáš Táborský 5.A taborskm@arcig.cz
Jakub Špaček 5.A spacekj1@arcig.cz
Jakub Svatuška 5.A svatuskj@arcig.cz
Benedikta Peterková 5.A peterkob@arcig.cz
David Mach 5.A machd@arcig.cz
Barbora Lancingerová 5.A lancingb@arcig.cz
Markéta Bláhová 5.A blahovam@arcig.cz
Lukáš Dvořák 5.A dvorakl@arcig.cz
Karolína Grymová 5.A grymovak@arcig.cz
Karel Hamala 5.A hamalak@arcig.cz
Kristina Horáčková 5.A horackok@arcig.cz
Marie Horáková 5.A horakovm@arcig.cz
Eva Votočková 5.B votockoe@arcig.cz
Ema Traugottová 5.B traugote@arcig.cz
Benedikt Slavický 5.B slavickb@arcig.cz
Aneta Lišťanská 5.B listansa@arcig.cz
Terezie Lisá 5.B lisat@arcig.cz
Vilém Kolář 5.B kolarv@arcig.cz
Ester Jobová 5.B jobovae@arcig.cz
Alena Horská 5.B horskaa@arcig.cz
Ella Burkertová 5.B burkerte@arcig.cz
Kateřina Bolomská 5.B bolomskk@arcig.cz
Emma Stella Bělohradská 5.B belohrae@arcig.cz
Martin Píka 6.A pikam@arcig.cz
Viktor Pikálek 6.A pikalekv@arcig.cz
Alžběta Puci 6.A pucia@arcig.cz
Štěpán Sládeček 6.A sladeces@arcig.cz
Sára Smetanová 6.A smetanos@arcig.cz
Jan Václavík 6.A vaclavij@arcig.cz
Josefina Vrbenská 6.A vrbenskj@arcig.cz
Magdalena Pekárková 6.A pekarkom@arcig.cz
Tereza Mastná 6.A mastnat@arcig.cz
Olga Cinková 6.A cinkovao@arcig.cz
Radka Fedačková 6.A fedackor@arcig.cz
Anežka Markéta Kašparová 6.A kasparoa@arcig.cz
Matěj Kincl 6.A kinclm@arcig.cz
Filip Koběrský 6.A koberskf@arcig.cz
Jan Kožený 6.A kozenyj@arcig.cz
Marie Křivánková 6.A krivankm@arcig.cz
Michal Živný 6.B zivnym@arcig.cz
Berta Tycarová 6.B tycarovb@arcig.cz
Běla Tollarová 6.B tollarob@arcig.cz
Štěpán Tejnora 6.B tejnoras@arcig.cz
Ema Pleskačová 6.B pleskace@arcig.cz
Vojtěch Mikula 6.B mikulav@arcig.cz
Ondřej Mateásko 6.B mateasko@arcig.cz
Daniela Marková 6.B markovad@arcig.cz
Alex Král 6.B krala1@arcig.cz
Linda Francová 6.B francovl@arcig.cz
Barbora Bičíková 6.B bicikovb@arcig.cz
Tereza Kožnarová 7.A koznarot@arcig.cz
Tobiáš Křížek 7.A krizekt@arcig.cz
Juliana Málková 7.A malkovaj@arcig.cz
Marie Slavická 7.A slavickm@arcig.cz
Antonín Šuba 7.A subaa@arcig.cz
Linda Termerová 7.A termerol@arcig.cz
Johana Truncová 7.A truncovj@arcig.cz
Karolína Korbelová 7.A korbelok@arcig.cz
Anna Klepetková 7.A klepetka@arcig.cz
Petr Bolomský 7.A bolomskp@arcig.cz
Daniel Červenka 7.A cervenkd@arcig.cz
Marie Formánková 7.A formankm@arcig.cz
Vít Frei 7.A freiv@arcig.cz
Filip Adam Chyška 7.A chyskaf@arcig.cz
Martin Janata 7.A janatam@arcig.cz
Karel Jandík 7.A jandikk@arcig.cz
Klára Válková 7.B valkovak@arcig.cz
Michal Tomáš 7.B tomasm@arcig.cz
Anežka Ščudlová 7.B scudlova@arcig.cz
Matěj Puš 7.B pusm@arcig.cz
Tereza Nedvídková 7.B nedvidkt@arcig.cz
Ester Mrázková 7.B mrazkove@arcig.cz
Šimon Melichárek 7.B melichas@arcig.cz
Daniel Matej 7.B matejd@arcig.cz
Beáta Hadravová 7.B hadravob@arcig.cz
Šárka Dusová 7.B dusovas@arcig.cz
Jana Doležalová 7.B dolezalj@arcig.cz
Veronika Buriánková 7.B buriankv@arcig.cz
Andrea Kubesová 8.A kubesova@arcig.cz
Aneta Dvořáková 8.A dvorakoa@arcig.cz
Julie Blažková 8.B blazkovj@arcig.cz
Karolína Nešpůrková 8.B nespurkk@arcig.cz
Jan Píka 8.B pikaj@arcig.cz
Gabriel Tomek 8.B tomekg@arcig.cz
Dorota Tučková 8.B tuckovad@arcig.cz
Tereza Veverková 8.B veverkot@arcig.cz