AGORA 2022: #pod hladinou: 28. února - 1. března 2022

přednášky, diskuse, workshopy

Přihlásit se

Prof. MUDr. Jakub Otáhal, Ph.D.: Jak budeme v budoucnu léčit epilepsii?

Seznam přihlášených účastníků (50):

JménoTřídaEmail
Matylda Dvořáková 5.A dvorakom@arcig.cz
Karolína Grymová 5.A grymovak@arcig.cz
Eliška Hovořáková 5.A hovorake@arcig.cz
Julie Neuvirtová 5.A neuvirtj@arcig.cz
Matyáš Táborský 5.A taborskm@arcig.cz
Dominik Vančura 5.A vancurad@arcig.cz
Eva Votočková 5.B votockoe@arcig.cz
Irena Priškinová 5.B priskini@arcig.cz
Jan Máca 5.B macaj@arcig.cz
Šimon Klíma 5.B klimas@arcig.cz
Samuel Kán 5.B kans@arcig.cz
Berta Barešová 5.B baresovb@arcig.cz
Viktor Pikálek 6.A pikalekv@arcig.cz
Alžběta Puci 6.A pucia@arcig.cz
Štěpán Sládeček 6.A sladeces@arcig.cz
Sára Smetanová 6.A smetanos@arcig.cz
Dorota Veverková 6.A veverkod@arcig.cz
Josefina Vrbenská 6.A vrbenskj@arcig.cz
Magdalena Pekárková 6.A pekarkom@arcig.cz
Tereza Mastná 6.A mastnat@arcig.cz
Luisa Marie Marešová 6.A maresovl@arcig.cz
Radka Fedačková 6.A fedackor@arcig.cz
Jáchym Hernych 6.A hernychj@arcig.cz
Anežka Markéta Kašparová 6.A kasparoa@arcig.cz
Matěj Kincl 6.A kinclm@arcig.cz
Filip Koběrský 6.A koberskf@arcig.cz
Marie Křivánková 6.A krivankm@arcig.cz
Linda Francová 6.B francovl@arcig.cz
Daniela Marková 6.B markovad@arcig.cz
Berta Tycarová 6.B tycarovb@arcig.cz
Adam Titz 7.A titza@arcig.cz
Linda Termerová 7.A termerol@arcig.cz
Antonín Šuba 7.A subaa@arcig.cz
Marie Slavická 7.A slavickm@arcig.cz
Aurélie Puzrlová 7.A puzrlova@arcig.cz
Juliana Málková 7.A malkovaj@arcig.cz
Marie Zemanová 7.B zemanovm@arcig.cz
Klára Válková 7.B valkovak@arcig.cz
Michal Tomáš 7.B tomasm@arcig.cz
František Šachl 7.B sachlf@arcig.cz
Ester Mrázková 7.B mrazkove@arcig.cz
Daniel Matej 7.B matejd@arcig.cz
Daniel Mukonkole Lubanda 7.B lubandad@arcig.cz
Jana Doležalová 7.B dolezalj@arcig.cz
Josefina Skoumalová 8.B skoumalj@arcig.cz
Anna Pecáková 8.B pecakova@arcig.cz
Martin Jansa 8.B jansam@arcig.cz
Anna Fotijevová 8.C fotijeva@arcig.cz
Gwenhwyfar Ania Gonnot 8.C gonnotg@arcig.cz
Marie Anna Hamalová 8.C hamalovm@arcig.cz